Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
{{ productAwardLocalized.Quote }}

DailyTour E+
2 Dames

€ 3.299

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

ANWB test GOED Deze fiets is door de ANWB als GOED getest.
Delen

Geniet van de nieuwste e-bike technologie met de DailyTour E+. Met onder meer een geïntegreerde accu, automatische ondersteuning en luxe kleurendisplay is deze veelzijdige en praktische e-bike ideaal voor dagelijks gebruik en fietstochten in het weekend.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Smart Assist:

De SyncDrive middenmotor heeft een Smart Assist modus die automatisch de hoeveelheid ondersteuning bepaalt. Zodat je altijd over de juiste support beschikt en langer op een acculading kunt fietsen.

Geïntegreerde accu:

Giant's EnergyPak SMART accu is volledig geïntegreerd in de onderbuis, wat een meer minimalistisch, gestroomlijnd ontwerp van de onderbuis geeft. Ondanks de integratie is de accu eenvoudig uitneembaar.

Luxe kleurendisplay:

Het kleurendisplay is netjes geïntegreerd in de stuurpen. Het scherm toont ritinformatie zoals snelheid, afstand, actieradius. Draadloos verbinding maken met je telefoon voor extra functionaliteiten behoort ook tot de mogelijkheden.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Core

  • Actieradius
  • Zwaar: 65 km 40 mijl
  • Goed: 125 km 77 mijl
  • Ideaal: 180 km 111 mijl

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
RideControl EVO
Energypak
Syncdrive Core
RideControl Ergo 2

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 174 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)72,5°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31706,71857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)86,93,486,93,486,93,4
HWielbasis (mm) (inch)110843,6111744113344,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6342564325,365725,9
LReach (mm) (inch)3801538615,239615,6
MStand Over Height (mm) (inch)4071640015,739515,6
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Ergo 2
  • Display
    RideDash Evo
  • Accu
    EnergyPak Smart 500Wh
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Black, Knight Shield, Amber Glow
  • Frame
    ALUXX Aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour NEX E25, lockout, 63mm , 15AQ
  • Stuur
    Giant Contour GT, cable integrated, 30° back sweep 31.8mm
  • Grips
    Connect Ergo Max Sweep
  • Stuurpen
    Giant Contour, EVO display integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Suspension 2-bolt micro-adjustable, 30,9x270mm
  • Zadel
    Selle Royal Look-In gel
  • Pedalen
    Aluminum, VP-183
  • Shifters
    Shimano Nexus 7speed Revoshift
  • Remmen
    Tektro HD-M285, hydraulic disc
  • Remhendels
    Tektro HD-M285
  • Cassette
    18T
  • Ketting
    KMC Z1e HX, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminum, 38T
  • Velgen
    Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Naven
    Shimano HB-MT400 100x15mm thru-axle Disc [F], Shimano Nexus 7 Disc brake [R]
  • Spaken
    Sapim Race [F], Sapim Strong [R]
  • Banden
    Schwalbe Marathon 622x50 Green Guard
  • Verlichting
    Axa Blueline 30 front LEDAxa Blueline rear LED
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    26,1kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

DailyTour E+ 1 BD Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Metallic Navy Diamond Black Hematite
DailyTour E+ 1 BD Dames

Current price: € 3.849

DailyTour E+ 1 BD Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 1 BD Heren

Current price: € 3.849

DailyTour E+ 2 D Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 2 D Dames

Current price: € 3.699

DailyTour E+ 2 D Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 2 D Heren

Current price: € 3.699

DailyTour E+ 1 Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 1 Dames

Current price: € 3.599

DailyTour E+ 1 Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 1 Heren

Current price: € 3.599

DailyTour E+ 2 BD Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
Indigo Panther
DailyTour E+ 2 BD Dames

Current price: € 3.549

DailyTour E+ 2 BD Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 2 BD Heren

Current price: € 3.549

DailyTour E+ 3 D Dames
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 3 D Dames

Current price: € 3.299

DailyTour E+ 3 D Heren
Betaal in termijnen, nu tijdelijk extra voordelig
DailyTour E+ 3 D Heren

Current price: € 3.299

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.