{{ product.ProductAward.Quote }}

TCX SLR 1

2020

€ 1.899

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Krappe bochten, steile loopstukken, gladde afdalingen. Je weet nooit wat je te wachten staat bij een cyclocross-wedstrijd en dat is precies waar deze fiets voor gemaakt is. Met een lichtgewicht aluminium frame, composite vork en geïntegreerde onderdelen, is hij razendsnel op verharde wegen, maar ook in de modder en het zand.

De TCX SLR heeft een superlicht ALUXX SLR aluminium frame, gekoppeld aan een composite voorvork en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel. Hij geeft je een soepel en vertrouwd rijgevoel op allerlei soorten terrein. De D-Fuse composite zadelpen is een technologie die door Giant is ontwikkeld om meer comfort toe te voegen aan cyclocross-fietsen zoals deze. De technologie helpt om ruw terrein als het ware glad te strijken. Geïntegreerde schijfremmen met flat-mounts en steekassen verhogen de controle en dankzij het tubeless ready Giant WheelSystem heb je alle voordelen van tubeless banden zoals een soepeler rijgedrag, minder rolweerstand en minder kans op lekke banden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Licht en wendbaar:

Het lichtgewicht ALUXX SLR-frame biedt de juiste balans tussen enerzijds een laag gewicht om beter te klimmen en accelereren, en anderzijds stijfheid voor een scherp stuurgedrag op ruw cyclocross-terrein.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremtechnologie met flat-mounts en steekas-naven bieden samen met het Tubeless Ready Giant WheelSystem extra veel controle in wisselende terrein- en weersomstandigheden.

Soepele rijkwaliteiten:

D-vormige composite zadelpen vermindert de schokken en trillingen waardoor de vermoeidheid wordt geminimaliseerd en je sterker blijft tot aan de finish.

Specificaties
  • Maten
    S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Metallic Red
  • Frame
    ALUXX SLR-Grade Aluminum with hidden rack mounts, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Giant Contact (neutral)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM Rival 1
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    SRAM Rival 1
  • Remmen
    SRAM Rival 1 hydraulic
  • Remhendels
    SRAM Rival 1
  • Cassette
    SRAM PG1130, 11x36
  • Ketting
    SRAM PC1130
  • Crankset
    SRAM S-350-1, 40t
  • Bottom Bracket
    SRAM GXP, press fit
  • Velgen
    Giant P-X2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-X2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-X2 Disc wheelset
  • Banden
    Maxxis All-Terrene, 700x33, tubeless
  • Extra's
    Giant 1x chainguide
  • Gewicht
    8.9 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

With a superlight ALUXX SLR aluminum frame, matched with a composite fork and 12mm front and rear thru-axles, the TCX SLR gives you smooth, confident handling on all types of terrain. The D-Fuse composite seatpost, a technology first developed by Giant to add compliance to cyclocross bikes like this one, helps smooth out rough terrain. Integrated disc brakes with flat mounts and thru-axles give you added control, and a tubeless ready Giant WheelSystem makes it easy to enjoy the advantages of tubeless tires including a smoother ride quality, less rolling resistance, and a reduced risk of flats.

 

2020 TCX SLR with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)44817,647318,650319,852820,855321,8
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1335,21485,81686,61887,42038
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)60,32,457,22,257,22,257,22,257,22,2
HWielbasis (mm) (inch)97038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)52920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)74229,276530,17873180531,782332,4
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technology
D-Fuse Technologie
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.